Paslaugos

Žiniasklaida 

ATVFanai Racing Team komanda dalyvauja ne tik  varžybose, bet ir visais įmanomais būdais  populiarina moto sportą. Būtent tai mes ir galime pasiūlyti varžybų organizatoriams - bendradarbiavimą su mūsų partneriais alfa.lt portalu, kuris noriai skleidžia visą informaciją apie moto sportą, taip pat facebook komunikaciją, per kurią pasieksite tikslinę moto auditorija. Jei reikia Media kanalo, susisiekite, padėsime.

 

Media paketas enduro varžybose:

Variklių gausmas, azartas, kova, ištvermė, greitis, tai tik dalis priežasčių, dėl kurių vyksta moto renginiai, į kuriuos susirenka nemažas būrys dalyvių bei juos palaikančių žiūrovų. Siūlome  Jums puikią galimybę užkariauti moto sporto aistruolių auditoriją ir tiesioginės komunikacijos dėka turėti platesnį vartotojų ratą.

Kaip tai vyktų?

Prieš kiekvienas varžybas dalyviams ir žiūrovams organizuojama aktyvi 1 - 2 valandų komunikacija, kuri vyktų per žaidimus ir pramogas. Visa tai vestų renginio vedėjas su komanda, kuri vėliau dalyvautų ir varžybose. Renginio apipavidalinimas ir komunikacija būtų suderinta taip, kad pilnai atitiktų Jūsų tikslus bei viziją. 

 

Varžybų organizavimas:

Garso įranga, varžybų organizavimas, varžybų priežiūra - tai tik maža dalis punktų, kuriuos mes galime įgyvendinti.